#
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aut minima vero, quisquam ipsam error? Iure beatae saepe veritatis nisi voluptates, distinctio voluptatibus cum itaque, ut nesciunt culpa officia esse reiciendis!

Şirket

Hafif, etkili, verimli ve yenilikçi tasarımlar.

Novpa olarak yapısal tasarım, mühendislik, üretim, imalat ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz. Bu alanlarla ilişkili olarak danışmanlık, proje, keşif, şartname, kalite yönetimi ve profesyonel personel desteği alanlarında da faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Kurucularımızın inşaat sektörünüzdeki deneyimi ve ikinci kuşağın vizyoner bakış açısı organizasyonumuzu sistem tasarımı ve inşasında uzmanlaştırdı.

Önceliğimiz, müşterilerimizin; tasarım, bütçe ve zaman taleplerine, tam karşılığını vererek memnuniyet sağlamak ve inovatif çözümler üretmektir.

Novpa olarak, partnerlerimizle planlama sürecinde rol alan; yatırımcılar, yükleniciler, tasarımcılar, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve endüstri ile yakın iş birliği yapmak istiyoruz. Multidisipliner bir ekip olarak mühendislikte merak ve tutkuyla kendimizi işimize adayarak çalışıyoruz.

Amacımız, işimizin doğasında var olan sosyal boyutu da göz önüne alarak hafif, etkili ve yenilikçi yapılar tasarlamaktır.

Uluslararası prestijli projelere katılımın arttırılması, küresel çapta faaliyet göstermek ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla İngiltere, Fransa, Rusya ve Katar’da iş geliştirme arayışı içerisinde ortaklarımız ile temas halindeyiz.

Etik ve Uyum

NOVPA Etik & Uyum Politikası NOVPA olarak, çalışan ve yönetici kadromuzla temel felsefemiz; müşterilerimizi “iyi anlamak” ve taleplerini en doğru şekilde “uygulamak”

Sürekli yenilenen teknoloji ile kendini güncelleyen bir firma olarak sektörün getirdiği ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun olarak çalışmalarımızı yüksek kalite ve özenle gerçekleştiriyoruz.

Doğaya ve insana saygı esasıyla çalışmalarımızı sürdürüyor ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde hareket ediyoruz.

Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin iş sağlığı ve güvenliği için en uygun ortamı sağlıyor ve tüm yasal gereklilikleri yerine getiriyoruz.

Vizyon

Özel tasarım sistemlerinde Premium marka olmak. Küresel boyutta bilinen organizasyonlarla iş ortaklığı sağlamak.

Misyon

Projelerde anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, sürekli iyileştirmeyi teşvik etmek, piyasaya ve kendi organizasyonumuza eleştirel bakış açısına sahip olmak.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük ve Güvenilirlik
  • Çözüm ve Sonuç odaklılık
  • Girişimcilik ve yenilikçilik
  • İstikrarlılık
  • Sorumlulukların bilincinde olmak
  • Ekip ruhuna inanmak
  • Sürdürülebilirlik
  • Sosyal haklara saygılı olmak
  • Yasalara bağlılık
  • İşin ehli ekiplerle çalışmak

Departmanlar

Büyük zekalar, birlikte düşünür. - Emerson Fosdick

Departman yapımızın oluşumu iletişim ve hızlı karar alabilme prensiplerine dayalıdır. Organizasyonumuz; ekip oluşumu esasında insanın üretebilme, yönetebilme ve yaratıcı gücüne saygı ve güven duyar.

Mühendislik & Projelendirme

Finans & Muhasebe

İnsan Kaynakları

İş Geliştirme

Kalite